Nábor Adminů

Ahoj máš zájem o fuknkci admina na našich serverech chceš se zapojit do našeho A teamu a pomoci nám…

VIAC INFORMÁCIÍ

CLANPORTAL.SK

Náš portál bol založený v čase keď CS:GO bolo ešte málo hrávané teda väčšiu pozornosť mala ešte (…

VIAC INFORMÁCIÍ O SEKCII - CLANPORTAL
žádost o práva na Zombie liandliecz 04.02.17 ŽIADOSŤ POTVRDENÁ
Pravidla spybro 11.02.17 VZOR
KARAOKE dabli 08.02.17 DISKUSIA
ŽIADOSŤ O ADMINA luster951713 08.02.17 ŽIADOSŤ ZAMIETNUTÁ
PORADŇA & SUPPORT ŽIADOSTI O PRÁVA ADMINA ŽIADOSŤ DO KH.TEAMU BAN & UNBAN

 

Pre našich hráčov ponúkame herné servery už niekoľko rokov, taktiež našou prioritou sú turnaje ktoré usporiadavame pre hráčov kde môžu vyhrať ceny ako hry, steam kľúče alebo peňažné poukážky. Náš portál vznikol z nápadu a spolupráce dvoch kamarátov ( GustaFoo a MGT ) kde tento nápad a motivácia dotiahla náš portál až do bodu kde sa nachádzame dnes.

 

 

 

 

Kedže sme s projektom začínali ako úplný amatéri náš web nie vždy vyzeral takto, prvotný web  bol zalozený na freehostingu pod url adresov clanportal.klanweb.cz , na tejto staršej verzií webu sa nachádza automatické prepojenie na náš nový, aktuálny web.

 

 

Sme skupina skúsených, mladých ľudí s veľkou motiváciou a cieľom dotiahnuť portál a komunitu čo najdalej. Nikto z nás to nerobí pre peniaze ale kvôli osobnému šťastiu ktoré portál každému z nás prináša a to prináša zároveň aj vysokú motiváciu posúvať portál za hranice nemožného. Každý člen v našom tíme začínal ako hráč, ktorý postupom času začal objavovať svoje silné stránky či už v hraní, v programovaní, v tvorbe webových stránok alebo v tvorbe grafických projektov. Momentálne každý z nás vyniká vo svojej činnosti a každý je neodmyslitelnou súčasťou projektu a pre nás nenahraditelným členom tímu. 

 

 

Sme veľký a vysoko sa rozrastajúcí herný portál. Väčšiu časť nášho portálu tvoria hráči CS:GO ale nechýbajú ani hráči z Minecraftu, CS:1.6, Day Z alebo iný herný nadšenci. Náš portál je pre všetkých otvorený, každý z nás sa poteší prírastku nových členov kde nezáleží na pohlaví, veku či národnosti. Sme ku každému priateľský a snažíme sa vytvárať a udržovať si dobré vzťahy s inými hráčmi a portálmi. Možno aj pre teba je náš portál tým pravým, ku ktorému by si mal patriť, tak neváhaj a pridaj sa k nám! 

 

 

Pre naších užívateľov a hráčov ponúkame vysoko kvalitné herné servery, momentélne pre hry : Counter Strike : Global Offensive, Counter Strike : 1.6, Minecraft, a pre lepšiu komunikáciu medzi hráčmi ponúkame Teamspeak 3 server. O naše servery sa starajú skúsený pawneri ktorý sa snažia servery udržovať čo najaktuálnešie a vždy dostupné. Všetky herné servery bežia nonstop a všetky ich hardvérové parametre sú nastavné na Professional aby sme mohli ponúknuť pre hráčov čo najlepší zážitok z hrania.

 

PRIHLAŠOVACÍ PANEL
REGISTRÁCIA | Zabudnuté heslo ?
REGISTRAČNY PANEL
VEREJNÁ ANKETA
Mate zajem o CS:GO turnaj ?
Ne - 2x
Ano - 11x
V ankete sa zatiaľ zúčastnilo - 13 uživateľov Ukonečnie ankety - 20.03.2017
dabli / Hosť / 10:26

noták co se s ním děje:(

spybro / Hosť / 15:43

Piste sve napady a navrhy o ceny za 5v5 turnaj v csgo ktery se bude co nevidet

spybro / Hosť / 17:15

TeamSpeak opět v provozu.

spybro / Hosť / 14:35

Omlouváme se za výpadek TS3 na daném problému již pracujeme.

onlyforfun / Hosť / 10:16

No čo ako žijete? :)

liandliecz / Hosť / 14:25

mám

archív shoutboxu